top of page

"Bezduszna" – Odcinek 32: Zemsta najlepiej smakuje na zimno

W 32. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda odkrywa, że to Cesar stał za eksplozją w zakładzie Octavia. Namawia go do zawarcia sojuszu przeciwko wspólnemu wrogowi. Tymczasem Octavio wykorzystuje eksplozję na swoją korzyść. Emisja 29 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 32:


Po wybuchu w pakowalni Fernanda staje się główną podejrzaną w sprawie zamachu bombowego. Octavio zapewnia Fernandę, że wspólnie mogliby stworzyć bardzo dobry biznesowy zespół. Fernanda widzi mężczyznę ukrywającego się w ciężarówce i konfrontuje się z nim. Odkrywa, że ​​to on zaatakował pakowalnię Octavia. Prosi go o wyjaśnienia, inaczej nie uwierzy, że są wspólnikami.


Rafael staje w obronie Fernandy i jest pewien, że nie miała ona nic wspólnego z wybuchem w firmie jego ojca. Ángela i Rigoberto całują się w usta na pożegnanie, co wprowadza ich w zakłopotanie. Rafael informuje Octavia, że odwołał swoją podróż do Włoch i planuje zostać w mieście, by stawić czoła wrogom rodziny. Fernanda proponuje Césarowi zjednoczenie się przeciwko Octavio i wymyślenie planu, który nie zawiedzie, aby Toscano zapłacił za wszystkie wyrządzone krzywdy.Rafael ściera się z ojcem za zablokowanie hodowcom sprzedaży bydła w Encino Alto.


Emisja we wtorek 29 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
2697 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page