top of page

"Bezduszna" – Odcinek 33: Zjednoczeni w zemście

W 33. odcinku telenoweli "Bezduszna": Cesar zostaje aresztowany na rozkaz Octavia. Martina nastawia mieszkanćów miasteczka przeciwko nowemu przybyszowi. Fernanda wyciąga do niego pomocną dłoń i oferuje mu pracę. Emisja 30 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 33:


Rafael chce udowodnić Isabeli, że może już utrzymać się bez pomocy jakiegokolwiek aparatu, ale upada na łóżko, a ona korzysta z okazji, by go pocałować. Juana zapewnia Fernandę, że César jest niebezpiecznym człowiekiem. Rafael pyta Octavia, czy zna powody, dla których Fernanda tak bardzo nienawidzi ich rodziny. César ostrzega Antonio, że planuje zostać w mieście.


Germán wyznaje Ángeli, że ​​dziwne jest dla niego to, że jest w związku z mężczyzną, który jeszcze nie dawno chciał związać się z Isabelą. Fernanda zapewnia Rafaela, że ​​żaden Toscano nie jest osobą godną zaufania. On odpowiada, że nie ma prawa tak mówić o jego rodzinie. Julia wyjaśnia Octavio, że to, co jej zrobił, było najgorszym upokorzeniem. Kiedy Juana dowiaduje się, że César będzie pracował w hacjendzie, skarży się Fernandzie, a Fernanda zapewnia ją, że César jest jej przyjacielem, choćby tylko dlatego, że jest wrogiem Octavia.César odkrywa powody, dla których Fernanda nienawidzi Octavia. Isabela szuka Rigoberta, ale on ją odrzuca.


Emisja w środę 30 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
2843 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV