top of page

"Bezduszna" – Odcinek 34: Wysoka cena

W 34. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda wyznaje Rafaelowi, że nie może z nim być, ponieważ jest synem Octavia Toscano. Juana jest zdenerwowana obecnością Cesara na ranczu. Emisja 31 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 34:


Miriam widząc, że Luis robi scenę zazdrości z powodu paczki, którą otrzymała od Giliberto Fregoso, prosi go, by już więcej jej o niego nie pytał i wykorzystuje fakt, że jest z nim sam na sam, by dać mu jasno do zrozumienia, że ​​nadal jest mężczyzną jej życia. Rafael odkrywa, że ​​jego ojciec nie ma nic wspólnego z oskarżeniami Fernandy pod jego adresem.


Julia prosi Leticię, aby pozwoliła jej zamieszkać w jej domu, ponieważ ma wiele problemów z Germánem. Juana jest zdenerwowana, widząc, że Fernanda podejmuje decyzje dotyczące rancza, nie biorąc jej pod uwagę. Postanawia się z nią rozmówić.Fernanda wyznaje Rafaelowi, że nie mogą być razem, ponieważ jest synem Octavia Toscano. Isabela mówi Rigobertowi, że chce się z nim kochać, ale on ją odrzuca i mówi jej, co szepczą mieszkańcy miasteczka.


Emisja w czwartek 31 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4213 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page