top of page

"Bezduszna" – Odcinek 35: César namawia Fernandę, aby zapomniała o Rafaelu

W 35. odcinku telenoweli "Bezduszna": César sugeruje, aby Fernanda zapomniała o tym, co czuje do Rafaela. Rafael prosi Isabelę, aby opuściła hacjendę. Emisja 1 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 35:


Fernanda zapewnia Juanę, że będzie kontynuować swoje plany przeciwko Octavio. Juana zrywa ich współpracę na ranczo, a także kończy ich przyjaźń. Octavio zapewnia Rafaela, że ​​jeśli będzie nadal bronił Fernandy, ona wbije im nóż w plecy. Rafael wyznaje Isabeli, że nadal kocha Fernandę i prosi ją o opuszczenie hacjendy.


César zapewnia Fernandę, że nie może nienawidzić Octavio i jednocześnie kochać jego syna Rafaela. Ángela konfrontuje się z Julią i zapewnia ją, że jest gotowa powiedzieć Rafaelowi prawdę. Fernanda i César odkrywają, że Rafael sprzedał całe swoje bydło w Encino Alto, a tym samym zablokował im możliwość sprzedaży.Fernanda informuje farmerów, że nie będą mogli sprzedać swojego bydła do Elcino Alto, a oni reagują zdenerwowani. Carmelo zapewnia Octavia, że wszystko poszło zgodnie z planem.


Emisja w piątek 1 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4584 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page