top of page

"Bezduszna" – Odcinek 36: "Żałuję, że cię pokochałem"

W 36. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael oskarża Fernandę o bycie kochanką Cesara. Mówi, że nie chce jej więcej widzieć. Leticia znajduje kolczyk w biurku Octavia. Emisja 4 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 36:


Rigoberto wyznaje Ángeli, że nadal jest zakochany w Isabeli, ale nie pozwala jej dalej bawić się jego uczuciami. Postanawia wykorzystać Ángelę, aby wzbudzić zazdrość Isabeli. Fernanda konfrontuje się z Rafaelem za to, co jej zrobił w Encino Alto. Leticia znajduje kolczyk w biurku Octavia.


Rafael odkrywa, że ​​César mieszka na ranczu z Fernandą i nie waha się jej obrazić. Fernanda odpowiada mu policzkiem. César staje w jej obronie i uderza Rafaela. Rafael ostrzega Fernandę, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Julia zapewnia Isabelę, że rola przegranej jej nie odpowiada, gdyż nie została jeszcze pokonana. Isabela zdaje sobie sprawę, że jej matka zgubiła kolczyk, który dała jej babcia.César przeprasza Fernandę za to, co przydarzyło się Rafaelowi i zapewnia ją, że jest skłonny wyznać całą prawdę.


Emisja w poniedziałek 4 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3954 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page