top of page

"Bezduszna" – Odcinek 37: Słaby punkt Octavia

W 37. odcinku telenoweli "Bezduszna": Za radą Cesara Fernanda postanawia odzyskać Rafaela, aby w ten sposób zemścić się na Octaviu. Leticia pokazuje Julii znaleziony w biurku Octavia kolczyk. Emisja 5 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 37:


César zapewnia Fernandę, że jest najlepszą opcją, aby wejść do hacjendy i dzięki temu poznać wszystkie ruchy Octavia. Rafael informuje ojca, że ​​sprawdził już, że na jranczu Fernandy mieszka mężczyzna, który próbował go zabić. César wyjawia Fernandzie, co w przeszłości zrobił mu Octavio. Fernanda przyjmuje propozycję Rafaela, by ponownie byli razem. Zarówno ona, jak i César chcą w ten sposób zemścić się na Octaviu.


Fernanda i Juana proszą Gabriela, Sandrę i Clarę, aby zdecydowali, z kim zostaną, po rozwiązaniu ich spółki. César uważa, że ​​najlepszym sposobem, aby Fernanda zbliżyła się do Rafaela, jest rozmowa z Germánem. Radzi jej, że na dobry początek powinna przeprosić syna Octavia. Teraz, gdy wie, że Rafael odziedziczy cały biznes, Isabela jest przekonana, że ​​nie może go opuścić. Fernanda, gotowa do rozpoczęcia realizacji swojego planu, szuka Germána w jego domu, ale znajduje Rafaela z Isabelą.Leticia informuje Julię, że Octavio ma kochankę i pokazuje jej kolczyk, który znalazła w jego biurku.


Emisja we wtorek 5 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4219 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page