top of page

"Bezduszna" – Odcinek 38: Fernanda proponuje Octavio rozejm

W 38. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda i Cesar pojawiają się na hacjendzie Octavia, aby złożyć mu pewną propozycję. Fernanda całuje Rafaela, aby rozpocząć swój plan odzyskania go. Emisja 6 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 38:


Sandra nie może znieść, że David wybrał Clarę, więc zapewnia go, że nie wie, kim tak naprawdę jest jego dziewczyna. Jej zachowanie denerwuje Clarę, która uderza ją w twarz. Fernanda wierzy, że Rafael wrócił do Isabeli. César zapewnia Fernandę, że powinna być bardzo ostrożna w stosunku do Rafaela, ponieważ kobiety takiej jak ona trudno zapomnieć.


César i Fernanda przybywają na hacjendę Octavia, ale Carmelo grozi im. Clara prosi Flor o pomoc. Octavio jest zaskoczony postawą Leticii. Fernandzie udaje się spotkać z Octavio i zapewnia go, że ona i César chcą tylko pracować w pokoju. Fernanda przeprasza Rafaela za to, co wydarzyło się w Encino Alto.Rafael wyznaje Fernandzie, że zawsze o niej myśli, ale przysięga, że ​​o niej zapomni. Fernanda zaskakuje go kradnąc mu pocałunek.


Emisja w środę 6 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4098 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page