top of page

"Bezduszna" – Odcinek 39: Odrodzenie miłości

W 39. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda przyznaje, że miłość, którą czuje do Rafaela sprawiła, że zapomniała o nienawiści do Octavia. Ma plan, jak być blisko ich obu. Emisja 7 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 39:


Fernanda wyznaje Césarowi, że kiedy zobaczyła Rafaela, chciała go tylko przytulić i być z nim, i nie chciała go skrzywdzić. César prosi Fernandę, aby zdecydowała się oddać sprawiedliwość Santiago lub zapomnieć o wszystkim i kontynuować współpracę z Rafaelem. Martina szuka Octavio, aby poinformować go, że zdecydowała się zostać kolejnym burmistrzem Ichámal.


Octavio odrzuca ten pomysł, zapewniając Martinę, że nie jest dobrze mieć go za wroga. César wyznaje Fernandzie, że zakochuje się w kobiecie, która może nieodwzajemniać jego uczucia. Fernanda przeprasza Sandrę i zapewnia ją, że nie powinna być dla niej taka surowa. Carmelo dowiaduje się, że Octavio wybrał Edgara, jako kandydata na burmistrza Ichámal.Nad grobem Santiaga Fernanda zapewnia Césara, że ​​jedynym sposobem na zniszczenie Octavia jest poślubienie Rafaela.


Emisja w czwartek 7 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4075 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page