top of page

"Bezduszna" – Odcinek 4: Żądza zemsty

W 4. odcinku telenoweli "Bezduszna": Miają trzy lata. Fernanda pojawia się u Juany i zapewnia ją, że będzie szukać sprawiedliwości dla Santiaga. Jej pierwszym ruchem jest atak na fabrykę Octavia. Emisja 20 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 4:


Mijają trzy lata od ostatnich wydarzeń. Fernanda wraca do miasteczka i informuje Juanę i Luisa o swoim zamiarze zemsty. Przyjaciele próbują ją przekonać, by zapomniała o tym, co się stało i proszą, aby zaczęła nowe życie. Fernanda kategorycznie odmawia. Isabela i Rafael zaręczają się. On prosi ją, aby przed wyjazdem do Włoch zamieszkali przez jakiś czas na hacjendzie.


German prosi Octavia o pomoc, ale ten odmawia. Fernanda zjawia się w fabryce Octavia, jest gotowa rozpocząć swoją zemstę i tym samym szukać sprawiedliwości dla Santiaga. Zostawia w fabryce anonimową wiadomość dla Octavia. Rigoberto dowiaduje się, że Isabela zamierza poślubić Rafaela.Octavio czyta wiadomość napisaną przez Fernandę. Odbiera to za osobisty atak. Rafael bierze Fernandę za złodziejkę. Postanawia ją złapać, lecz mylnie bierze ją za mężczyznę. Rigoberto ostrzega Isabelę, że nie zamierza utrzymywać ich związku w tajemnicy.


Emisja w czwartek 20 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


1735 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page