top of page

"Bezduszna" – Odcinek 40: Miłość i cierpienie

W 40. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda i Rafael spotykają się na imprezie hodowców; oboje cierpią, że nie mogą być razem. Na miejscu pojawia się również Rigoberto, który pijany nazywa Isabelę swoją kobietą. Emisja 8 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 40:


Kiedy Juana dowiaduje się o planach Fernandy, prosi ją, aby przemyślała wszystko, aby nie skrzywdziła ponownie Rafaela. Juana wykorzystuje fakt, że rozmawiają, aby poprosić ją o nie dzielenie rancza, Fernanda nie waha się z odpowiedzią i obie wpadają sobie w ramiona. Rigoberto zapewnia Mary, że jej rady nie pomogły i Isabela będzie pracować w pakowalni. Rafael, widząc Fernandę na przyjęciu zorganizowanym przez farmerów, nie waha się podkreślić jej urody. Isabela tymczasem budzi zazdrość Fernandy.


Ángela próbuje nadrobić afront Julii wobec Germana. Rigoberto przybywa pijany na imprezę hodowców bydła i jest gotowy wyznać Isabelie swoje uczucia. Rafael próbuje go uspokoić, ale on go atakuje. Ángela wykorzystuje tę sytuację, by kryć przyjaciela, aby nie wzbudzić podejrzeń. Rafael mówi Davidowi, że chce pokazać Fernandzie, że może być szczęśliwy bez niej.Octavio szuka Fernandy. Zapewnia ją, że nie jest dla niego tylko rozrywką.


Emisja w piątek 8 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4403 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page