top of page

"Bezduszna" – Odcinek 41: "Nas już nie ma"

W 41. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda proponuje Rafaelowi przyjaźń, ale on ją odrzuca. Leticia robi Octavio publiczną scenę zazdrości. Isabela ponownie konfrontuje się z Fernandą. Emisja 11 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 41:


Leticia jest pewna, że kochanka Octavia jest na przyjęciu hodowców bydła. Po wypiciu alkoholu nie waha się z nim skonfrontować, ostrzegając go, że nie pozwoli, aby się z niej naśmiewał. Ángela wyznaje Rigoberto, że go kocha i dlatego chce, żeby zapomniał o Isabeli. Tymczasem Isabela prosi Fernandę, aby zniknęła z życia Rafaela. Kiedy Fernanda widzi, że Isabela próbuje ją upokorzyć, zaczyna się bronić.


César naraża swoje życie na niebezpieczeństwo ratując Clarę w barze Flor. Carmelo dowiaduje się o skandalu wywołanym przez Rigoberta na przyjęciu ranczerów i nie waha się go uderzyć. Leticia, będąc świadkiem agresji Rigoberta, staje w jego obronie. Rafael mówi Octavio, że może być pewien, że nic go nie łączy z Fernandą.Rafael i Fernanda przyznają, że nie mogą być przyjaciółmi. Fernanda prosi go jednak, aby zachowali pokój. Po akcji Césara, który uratował Clarę, Juana zaczyna patrzyć na niego przychylniejszym okiem i zgadza się, aby pozostał na ranczu. Fernanda kontynuuje swój plan zemsty.


Emisja w poniedziałek 11 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3625 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page