top of page

"Bezduszna" – Odcinek 42: Pułapka na Fernandę

W 42. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio zastawia pułapkę na Fernandę, aby ostatecznie się jej pozbyć. David planuje przedstawić Clarę rodzicom. Emisja 12 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 42:


Fernanda otrzymuje zaproszenie do udziału w Feria Ganadera, César zapewnia ją, że dziwne jest dla niego to, że niespodziewanie zostaje zaproszona do udziału w tym wydarzeniu. Rigoberto przeprasza Rafaela. Octavio jest gotowy ostatecnzie usunąć Fernandę z drogi.


Rigoberto prosi Isabelę, aby udowodniła mu, że go kocha, a ona całuje go namiętnie. Clara jest gotowa wyznać prawdę Davidowi, ale Sandra jej to uniemożliwia. Leticia grozi Octaviowi rozwodem, jeśli udowodni mu, że jest niewierny. Carmelo inicjuje plan przeciwko Fernandzie. Wkrótce dzwoni do niej. Fernanda żałuje, że wysłała Rafaelowi wiadomość. David zaskakuje Clarę romantyczną kolacją.Fernanda wsiada do samochodu, który zabierze ją do centrum wystawowego; jednak podczas podróży zdaje sobie sprawę, że pojechali objazdem i zaczyna obawiać się o swoje życie.


Emisja we wtorek 12 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3305 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 comentário


Alicja Jankowska
Alicja Jankowska
12 de set. de 2023

A ktoś wie dlaczego była emisja odcinka 41,pomimo że pisało że jest to odcinek 42?

Curtir

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page