top of page

"Bezduszna" – Odcinek 43: "Wyjdź za mnie"

W 43. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael porywa Fernandę na romantyczny spacer przy rzece. Wkrótce prosi, aby za niego wyszła. Emisja 13 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 43:


Rafael wyznaje Fernandzie, że odkąd ją zobaczył, wiedział, że jest kobietą, o której marzył. Prosi ją, aby spędzili razem życie. Octavio jest zły na Carmela, gdy dowiaduje się, że nie udało mu się porwać Fernandy. Rigoberto wykorzystuje obecność Leticii, Isabeli i Julii, aby pocałować Angelę i tym samym wywołać zazdrość u ukochanej kobiety.


Rafael chce, aby Fernanda przeżyła najlepsze chwile w swoim życiu i stara się ją rozpieszczać. Fernanda zgadza się poślubić Rafaela i oboje przysięgają sobie wieczną miłość. Mężczyzna wyznaje Fernandzie, że chce jej dać pierścionek zaręczynowy, ponieważ uważa się za romantyka.Fernanda wybiera pierścionek zaręczynowy i zapewnia Rafaela, że ​​nie chce, aby jego rodzice myśleli, że jest łowczynią majątków. Rafael nie waha się powiedzieć jej, jak bardzo ją kocha.


Emisja w środę 13 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4474 wyświetlenia0 komentarzy

Kommentit


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page