top of page

"Bezduszna" – Odcinek 44: "Szaleję z miłości do Ciebie"

W 44. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda i Rafael oddają się namiętności nad rzeką. Angela grozi Isabeli, że powie prawdę . Emisja 14 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 44:


Wieczorem Fernanda opowiada Rafaelowi, że jest sierotą, ponieważ jej matka zginęła w wypadku. Rafael zapewnia ją, że jest czułym punktem Octavia i wypytuje Fernandę o powody jej złości na jego ojca. César wyznaje Flor, że zakochał się we wspaniałej kobiecie.


Rafael zdaje sobie sprawę, że jego ojciec jest przy barze. Gdy próbuje się z nim przywitać, Fernanda prosi go, aby wyszedł. Leticia opowiada Germánowi, że dzięki kolczykowi odkryła, że ​​Octavio jest jej niewierny. Isabela skarży się Ángeli, że odwzajemniła pocałunek Rigoberta. Angela grozi, że powie prawdę.Octavio nakrywa Fernandę z Rafaelem i nie waha się z nią skonfrontować, przypominając jej o swoim ostrzeżeniu.


Emisja w czwartek 14 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3995 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page