top of page

"Bezduszna" – Odcinek 45: Rafael wyznaje ojcu, że poślubi Fernandę

W 45. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael obwieszcza Octaviu swoje plany ślubu z Fernandą. Octavio wpada w złość i uderza syna. Isabela przechodzi załamanie nerwowe. Emisja 15 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 45:


Kiedy Octavio dowiaduje się, że Rafael planuje poślubić Fernandę, wpada w furię i nie waha się uderzyć syna. Fernanda prosi Octavia, aby jej nie lekceważył, bo nie wie, do czego jest zdolna. Julia nalega, aby powiązać Isabelę z planami rodziny Toscano. Octavio upija się i wyznaje Carmelo, że on i Rafael są zakochani w Fernandzie.


Rigoberto i Piro uniemożliwiają Pachicie zbesztanie Marii za to, co zrobiła jej podopieczna. Julia jest zdenerwowana, gdy słyszy, jak Germán podkreśla zalety Leticii. Rafael szuka Isabeli, aby powiedzieć jej, że zdecydował się poślubić Fernandę. Germán dowiaduje się, że Rafael zamierza poślubić Fernandę, chce skonfrontować się z Rafaelem za ośmieszenie jego córki Isabeli.César prosi Fernandę, aby nie zapomniała przysięgi, którą złożyła Santiago.


Emisja w piątek 15 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3783 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV