top of page

"Bezduszna" – Odcinek 46: Rafael wyrzeka się ojca

W 46. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio nie zgadza się na ślub Rafaela i Feranandy. Rafael postanawia opuścić hacjendę. Emisja 18 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 46:


Octavio ponownie konfrontuje się z Rafaelem i zapewnia go, że nie pozwoli mu zniszczyć sobie życia poślubiając Fernandę. Leticia uniemożliwia Octavio uderzenie syna. Julia informuje Isabelę, że ma sposób na przekonanie Rafaela, aby do niej wrócił. Octavio zapewnia Rafaela, że ​​jeśli poślubi Fernandę, nie pozwoli jej mieszkać w hacjendzie. Rafael nie daje się jednak szantażować ojcu.


Julia oferuje Leticii pomoc w pozbyciu się Fernandy z hacjendy. Po ostrej kłótni z ojcem, Rafael uważa, że ​​najlepiej będzie opuścić hacjendę. Juana pyta Fernandę, czy jest gotowa wyznać Rafaelowi, kim był Santiago w jej życiu.Octavio próbuje wmówić Rafaelowi, że Fernanda jest w związku z Césarem. Rafael, widząc jego postawę, zwraca naszyjnik z bykiem i mówi, że nie jest już jego synem.


Emisja w poniedziałek 18 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3632 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page