top of page

"Bezduszna" – Odcinek 47: Idea sprawiedliwości

W 47. odcinku telenoweli "Bezduszna": Cesar i Fernanda zgadzają się, że do realizacji swojego planu potrzebują, aby zamieszkała ona na hacjendzie wroga. Octavio zwalnia Carmela, czym wywołuje nieoczekiwaną reakcję Leticii. Emisja 19 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 47:


Octavio odkrywa, że ​​Carmelo zaprzyjaźnił się z Leticią. Mówi pracownikowi, że nie podoba mu się to, że chciał zrobić niespodziankę jego żonie. Postanawia wyrzucić go z hacjendy. Fernanda wyznaje Césarowi, że ma nadzieję, że Rafael nie pozwoli ojcu manipulować sobą. Octavio próbuje przekonać Germana, że ​​Rafael i Isabela powinni wrócić dos iebie. Germán otrzymuje papiery rozwodowe i zapewnia Julię, że ich nie podpisze, bo ma nadzieję uratować ich małżeństwo. Julia jednak nie chce z nim zostać, a Isabela pyta matkę, czy jest już ktoś inny w jej życiu.


César prosi Fernandę, aby przekonała Rafaela do zamieszkania w hacjendzie El primor. Rafael uważa, że ​​Rigoberto jest na niego zły za to, co zrobił Isabeli. Postanawia porozmawiać z przyjacielem i wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. Octavio i Leticia wracają do siebie. Fernanda dowiaduje się, że Octavio wyrzucił Rafaela z hacjendy. Zapewnia Rafaela, że powinni zamieszkać w El primor, co wprawia jej narzeczonego w zakłopotanie.Clara zaskakuje Martinę dobrymi manierami, ale Rafael nie zostaje dobrze przyjęty przez matkę swojego przyjaciela.


Emisja we wtorek 19 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3387 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page