top of page

"Bezduszna" – Odcinek 48: Dylemat Fernandy

W 48. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda staje przed dylematem, zatrzymać Cesara na ranczu, czy spełnić prośbę Rafaela, który nie chce go widzieć. Martina jest zdecydowana rozdzielić Davida i Clarę. Po burzliwej nocy znika Luis. Emisja 20 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 48:


Isidoro jest świadkiem bójki Rigoberta w barze Flor i nie waha się zaproponować mu pracy, zapewniając, że wspólnie mogą zarobić dużo pieniędzy, dzieki którym będzie w stanie zapewnić swojemu ojcu i dziewczynie lepsze życie. Fernanda zaskakuje Rafaela daniem i przypomina sobie wspólne chwile z Santiagiem.


Miriam okazuje Candeli, że nie podobała jej się pułapka, którą zastawiła. Zapewnia ją, że wraz z przyjaciółką poniosą konsekwencje. Fernanda informuje Césara, że ​​Rafael jest zdenerwowany jego obecnością na ranczu. Tsubaki prosi Octavio o wyjaśnienie sytuacji, w którą zaangażowana jest pakownia i ostrzega go, że jeśli stwierdzi nieprawidłowości, jest skłonny zerwać współpracę.Juana i Fernanda dowiadują się, że Luis zniknął.


Emisja w środę 20 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
2948 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page