top of page

"Bezduszna" – Odcinek 49: Rafael chce zostać wspólnikiem Fernandy

W 49. odcinku telenoweli "Bezduszna": Za względu na miłość do Fernandy, Rafael postanawia przenieść się na ranczo Nuevo Amancer i zamieszkać z nią i Cesarem. Miriam zamartwia się z powodu zniknięcia Luisa. Emisja 21 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 49:


Isabela szuka Fernandy. Przeprasza ją za to, że była wobec niej niegrzeczna i zapewnia, że nie chce, żeby byli wrogami. Prosi Fernandę, aby zaczęły od nowa. Fernanda przysięga Leticii, że jest gotowa bronić Rafaela nawet przed jego własnym ojcem, co podoba się Leticii i jej gratuluje. Octavio dowiaduje się, że Isabela zawarła pokój z Fernandą, aby utrzymać ją blisko siebie i poznać jej słaby punkt.


Fernanda wyznaje Rafaelowi, że Leticia z nią rozmawiała. Miriam i Luis godzą się. Fernanda prosi Rafaela, aby pojednał się z ojcem, ten jednak odmawia, ponieważ bardzo boli go to, co jej zrobił. Rafael zgadza się pozostać na ranczu w zamian za to, że Fernanda i Juana zgadzą się zostać jego partnerami w biznesie.Fernanda zapewnia Rafaela, że ​​César żałuje tego, co zrobił i zapłacił już za swój błąd w więzieniu. Rafael jednak nie jest do końca przekonany, bo jest coś w Césarze, co mu się nie podoba. Leticia nakrywa Julię w swojej sypialni.


Emisja w czwartek 21 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
2219 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page