top of page

"Bezduszna" – Odcinek 5: "Ona żyje!"

W 5. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda bierze udział w wyścigu konnym. Naraża się tym na spotkanie z Octaviem i Carmelem. Rafael jest zachwycony urodą Fernandy. German i Julia zostają eksmitowani. Emisja 21 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 5:


Rafael odrzuca prezent, który dał mu ojciec. Zapewnia, że ma inne plany na życie. Po usłyszeniu tego, Octavio denerwuje się na syna. Fernanda prosi Luisa o nocleg. Rafael wyznaje Davidowi, że jest pod wrażeniem urody Fernandy. Julia ma pretensje do Germana, że nie rozmawiał z Octaviem o śubie Isabeli i Rafaela.


Po wygraniu wyścigu konnego Fernanda zostaje rozpoznana przez Octavia, ale Carmelo zapewnia go, że to nie może być ona. Ponieważ potwierdził, że zmarła tamtej nocy, gdy została postrzelona. German i jego rodzina zostają eksmitowani z rancza. Rafael, widząc, że Fernanda wygrała wyścig, stara się podejść do niej i przeprosić za to, że pomylił ją ze złodziejem, ale ona go unika.Octavio prosi Carmelo o zbadanie tożsamości Fernandy. Julia jest zawstydzona, gdy dowiaduje się, że zostali na ulicy i bez grosza.


Emisja w piątek 21 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


2067 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV