top of page

"Bezduszna" – Odcinek 50: "Ta kobieta jest moja"

W 50. odcinku telenoweli "Bezduszna": Przed przeprowadzką do Fernandy, Rafael wraca na hacjende ojca po swoje bydło. Napotyka jednak na sprzeciw Octavia. Cesar żegna się z Fernandą. Rigoberto jest gotów zapewnić Isabeli życie, którego pragnie. Emisja 22 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 50:


César przybywa, aby porozmawiać z Fernandą, ale Rafael nie pozwala im porozmawiać sam na sam. Ku zaskoczeniu wszystkich Cesar mówi, że zdecydował się zrezygnować z pracy na ranczu. Fernanda mówi Césarowi, że nie powinien był rezygnować, ale on odpowiada, że ​​jest zbyt wiele różnic pomiędzy nim i Rafaelem. Zapewnia, że nadal będą kontynuować swoje plany zemsty na Octaviu.


Isabela jest głęboko przygnębiona postawą Rafaela. Wyznaje Rigobertowi, że miała zamiar chwycić za broń ojca i skończyć ze swoim życiem, ponieważ czuje, że nikt jej nie kocha. Rafael chce zabrać swoje bydło, ale przybywa Octavio i zabrania mu tego, mówiąc mu, że to kara za odwrócenie się od rodziny.Rafael nie chce dać się szantażować ojcu. Mówi mu, że sam sobie poradzi.


Emisja w piątek 22 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3891 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page