top of page

"Bezduszna" – Odcinek 51: Rafael prosi o rękę Fernandy

W 51. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael prosi Luisa o rękę Fernandy. Octavio warunkuje przed Leticią swoją zgodę na ślub Rafaela i Fernandy. Emisja 25 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 51:


Fernanda prosi Rafaela, aby zbliżył się do ojca i pokazał mu, że jest miejsce na zdrowy rozsądek. Rafael dziękuje swojej dziewczynie za dobre serce, które okazuje. Germán odkrywa, że ​​Ángela jest zakochana w Rigoberto. Octavio i Martina kłócą się o jej start w wyborach na burmistrza miasteczka. Octavio krzyczy na Leticię, gdy widzi, że Rafael zabrał swoje rzeczy. Leticia mówi mężowi, że nie jest jego pracownikiem, aby wykonywać poleceń.


Ángela zapewnia Germána, że ​​jest zakochana w Rigobercie i ma nadzieję, że Isabela go doceni. Rafael skarży się Octavio, że zablokował mu możliwość podjęcia pracy. Zapewnia ojca, że jedyne, co mu się udało tym osiągnąć, to rozczarowanie go. Octavio powtarza, że ​ nigdy nie prosi o pozwolenie, a tym bardziej nie przeprasza. Rigoberto przyjeżdża do pracy z Isidorem. Rafael w towarzystwie bliskich Fernandy, prosi o jej rękę. Wręcza ukochanej pierścionek zaręczynowy, który należał do jego babci i matki.Rafael staje się zazdrosny, gdy widzi Césara trzymającego Fernandę za rękę.


Emisja w poniedziałek 25 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3204 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page