top of page

"Bezduszna" – Odcinek 52: Prezent ślubny

W 52. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda prosi Rafaela o pewną przysługę tuż przed ślubem. Isabela złości się, gdy dowiaduje się o przyśpieszeniu ślubu. Emisja 26 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 52:


Rafael chce poślubić Fernandę w kościele, ale ona zapewnia go, że w grę wchodzi tylko ceremonia cywilna, ponieważ ślub kościelny jest zbyt kosztowny. Rigoberto ratuje życie Isidoro. Rafael prosi Césara, aby trzymał się z daleka od Fernandy. Fernanda prosi Césara, aby był bardziej ostrożny, ponieważ Rafael jest bardzo zazdrosny. Boi się, że ujawni swój plan, zanim będzie mogła zdobyć dowody przeciwko Octavio


Rigoberto dzieli się z Isabelą tym, co myśli o niej Rafael. Fernanda prosi Rafaela, aby zaprosił swoją matkę, co będzie dla niego najlepszym prezentem ślubnym. Octavio odkrywa, że ​​Rafael jest w hacjendzie i zmusza go do wyjścia. Przed opuszczeniem hacjendy Rafael zapewnia go, że tęskni za nim. Fernanda nie pozwala Rafaelowi zobaczyć jej sukni ślubnej, bo to przynosi pecha. Przypomina sobie noc przed ślubem z Santiagiem, który zakończył się tragedią.


Isabela dowiaduje się, że Rafael poślubia Fernandę. Carmelo daje kawałek ziemi Rigoberto.


Emisja we wtorek 26 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3892 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Yorumlar


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page