top of page

"Bezduszna" – Odcinek 53: Wdowa

W 53. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael odkrywa, że Fernanda jest wdową. Ma żal do przyszłej żony za to, że ukrywała przed nim swoją przeszłość. Fernanda zgadza się zaprosić Isabelę na swój ślub z Rafaelem. Emisja 27 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 53:


Fernanda postanawia nie przyjmować prezentu ślubnego, który Isabela wręczyła Rafaelowi. Mówi przyszłemu mężowi, że te prezenty były dla niego i Isabeli, a nie dla ich nowego małżeństwa. Fernanda postanawia zaprosić Isabelę na swój ślub. Octavio każe Carmelo przyjąć pieniądze, które dał mu w ramach ugody. Rafael konfrontuje się z Fernandą, gdy odkrywa, że ​​jest wdową. Fernanda zapewnia go, że miała ważne powody, by zachować tę informację w tajemnicy.


Juana widząc, co dzieje się z jej przyjaciółmi, wyznaje Rafaelowi całą prawdę o przeszłości Fernandy. Rigoberto zaskakuje Isabelę prezentem. Fernanda prosi Rafaela o przebaczenie, gdyż trudno jej rozmawiać o tym, co przydarzyło się jej zmarłemu mężowi. Rafael zapewnia, że ​​nie będzie już poruszał tego tematu. Leticia próbuje przekonać Octavia do pójścia na ślub Rafaela i Fernandy. Mężczyzna nie daje się jednak przekonaćać.Rigoberto i Isabela spędzają romantyczne chwile. Octavio wciąż nie może uwierzyć, że Fernandzie udało się zdobyć Rafaela.


Emisja w środę 27 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3939 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page