top of page

"Bezduszna" – Odcinek 54: "Ogłaszam Was mężem i żoną"

W 54. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda i Rafael pobierają się w otoczeniu najbliższych. Isabela zapija smutki w alkoholu. Emisja 28 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 54:


Na kilka godzin przed ślubem z Rafaelem Fernanda przyznaje, że czuje się zagubiona, ponieważ nie wie, co robić. Jjest gotowa wyjechać i rozpocząć nowe życie; jednak pojawia się César, który prosi ją, aby kontynuowała plan. Isabela przechwala się Ángeli, jak dobrze się bawiła z Rigobertem. Octavio przypomina Julii,że kiedyś przysięgała, że ​​wyjdzie za niego, ale wybrała pieniądze Germana. Pełen wzruszeń Rafael zwierza się Fernandzie z powodów, dla których wybrał ją na swoją żonę i obiecuje, że każdy dzień smutku wynagrodzi jej dużą ilością miłości.


Luis dowiaduje się o planach Fernandy przeciwko Toscano i jest nią rozczarowany. Fernanda i Rafael pobierają się. Fernanda wiedząc, że Juana i Luis odkryli jej plany zemsty, prosi ich o podjęcie decyzji, czy ją wspierają, czy nsą przeciwko niej, ponieważ nie ma zamiaru rezygnować z zemsty. Fernanda rzuca wyzwanie Luisowi, aby wyznał prawdę Rafaelowi, ale ten postanawia tego nie robić.Rafael pokazuje Fernandzie, jaki jest szczęśliwy. Ona przypominać sobie dzień, w którym poślubiła Santiaga i boi się, że ponownie doświadczy czegoś podobnego. Octavio przybywa na ranczo Nuevo Amanecer.


Emisja w czwartek 28 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4279 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV