top of page

"Bezduszna" – Odcinek 55: Przeprosiny

W 55. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio przeprasza Rafaela, ale on mówi, że powienien to zrobić w stosunku do jego żony. Fernanda jedzie na hacjendę Octavia. Emisja 29 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 55:


Octavio przybywa na ranczo Nuevo Amanecer, szukając Rafaela i prosząc go o przebaczenie. Fernanda uważa, że ​​wizyta jej teścia wynika z tego, że ma zamiar zaoferować synowi pieniądze w zamian za to, że ją opuści; Jednak Octavio zapewnia ją, że ma o nim bardzo błędne wyobrażenie. Rafael mówi Fernandzie, że jego ojciec chce zawrzeć z nimi pokój. Rafael nie chce przyjąć propozycji ojca, gdyż jest pewien, że z biegiem czasu powróci do dawnego siebie, dlatego chce uniknąć skrzywdzenia żony


Fernanda nie waha się pokazać Rafaelowi, jak bardzo go kocha. Clara oddaje się Davidowi. Miriam i Luis wracają do siebie. Fernanda pojawia się na hacjendzie El primor, aby pokazać Leticii i Octavio, że poślubiła Rafaela z podpisaną wcześniej umową przedmałżeńską. Udowadnia im w ten sposób, że nie jest zainteresowana jego pieniędzmi.Fernanda obiecuje Leticii, że będzie próbowała nakłonić Rafaela do pogodzenia się z Octaviem. Julia staje się zazdrosna o Angelę.


Emisja w piątek 29 września o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
1645 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV