top of page

"Bezduszna" – Odcinek 56: Podjęte ryzyko

W 56. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda zgadza się zamieszkać w hacjendzie Octavia, pomimo grożącego jej niebezpieczeństwa. Isabela prosi Rigoberta o pomoc w zemście na Rafaelu i Fernandzie. Emisja 2 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 56:


Fernandzie udaje się przekonać Rafaela, aby zamieszkali w hacjendzie jego rodziców. Ogłaszają to oficjalnie, a Octavio zwraca synowi wisiorek z bykiem. Rosalina odkrywa, że ​​jest w ciąży. Isabela nie waha się jej pomóc, ale tak naprawdę ma w tym inny cel. Octavio prosi Julię, aby wróciła do swojego domu. Julia dowiedziawszy się, że Fernanda i Rafael będą mieszkać w El primor, chce ją upokorzyć za to, co zrobiła Isabeli. Octavio ostrzega Julię, że jeśli planuje dalej mieszkać w hacjendzie, musi bardzo uważać w rozmowach z jego synem i Fernandą.


Isabela rozpoczyna swój plan przeciwko Rafaelowi i Fernandzie. Fernanda zapewnia Juanę, że tym razem przegranym będzie Octavio Toscano, a ona jest gotowa podjąć ryzyko. Carmelo przypomina Octavio o jego miłości do Fernandy. Rafael zwierza się żonie, jakie znaczenie ma dla niego wisiorek z bykiem ojca.Julia staje się zazdrosna, gdy widzi, jak Octavio patrzy na Fernandę. Ángela uważa, że ​​Rigoberto jest uwikłany w podejrzane interesy.


Emisja w poniedziałek 1 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
721 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page