top of page

"Bezduszna" – Odcinek 57: Nieodwzajemniona miłość

W 57. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio szaleje z miłości do Fernandy, która teraz mieszka w jego hacjendzie. Isabela przygotowuje intrygę, aby rozdzielić Fernandę i Rafaela. Emisja 3 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 57:


Octavio widzi Fernandę w kostiumie kąpielowym i nie może powstrzymać swojego pożądania względem synowej. Wie jednak, że musi być ostrożniejszy i szuka Julii, która pomoże ulżyć jego namiętności. Ponownie myli ją z Fernandą. Octavio przybywa do pokoju syna, aby powitać ich, stara się przytulić Fernandę, ale ona go odrzuca, twierdząc, że ma na sobie kostium kąpielowy. Isabela przygotowuje zemstę na Rafaelu i prosi matkę, aby trzymała się od tej sprawy z daleka. Fernanda zapewnia Juanę, że nie chce zabić Octavia, szuka jedynie dowodów przeciwko niemu.


Rafael chce być blisko Fernandy, ale zostaje odrzucony. Żona prosi go o trochę czasu. Octavio prosi Isabelę, aby trzymała się z daleka od Rafaela, a tym bardziej nie pojawiała się w hacjendzie, ponieważ jego syn zaczyna nowe życie. Leticia udziela pożyczki Rafaelowi i Fernandzie na rozbudowę rancza Nuevo amanecer. Octavio mówi Rafaelowi, że następnym razem, gdy będzie potrzebował pieniędzy, powinien jego o nie poprosić.Carmelo informuje Fernandę, że Octavio jej szuka i prosi, aby przyszła sama.


Emisja we wtorek 2 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
495 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page