top of page

"Bezduszna" – Odcinek 58: Fernanda zastawia pułapkę na Octavia

W 58. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda zastawia pułapke na Octavia, która w efekcie ma doprowadzić do zamknięcia pakowalni. Isabela kradnie test ciążowy Rosaliny. Emisja 3 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 58:


Aby lepiej się dogadywać, Octavio postanawia dać Fernandzie swojego konia Maharadżę, ale ona zaskakuje go swoją decyzją. Dzięki niedyskrecji Edgara Fernanda dowiaduje się o nieprawidłowościach w pakowalni. Martina nazywa Fernandę karierowiczką w obecności Leticii, która powstrzymuje przyjaciółkę i prosi o więcej szacunku dla jej synowej.


Julia jest oburzona na Fernandę po tym, gdy ta nie pozwoliła jej nazywać się Fer. Leticia prosi Fernandę, aby spróbowała przekonać Rafaela do zarządzania pakowalnią. Fernanda, dowiedziawszy się o nieprawidłowościach w pakowalni, zgadza się z Césarem zaatakować Octavia.Julia chcąc dokończyć swój plan, prosi Isabelę, aby jak najszybciej zaszła w ciążę z Rigobertem. Octavio dowiaduje się, że jego pakowalnia będzie zamknięta.


Emisja w środę 3 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
729 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page