top of page

"Bezduszna" – Odcinek 59: Isabela wyznaje Rafeleowi, że jest w ciąży

W 59. odcinku telenoweli "Bezduszna": Isabela wręcza Rafelowi test ciążowy. Szuka Fernandy, aby również ją poinformowac o swojej ciąży. Rafel pomaga Octavio rozwiązać problem w pakowalni. Emisja 5 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 59:


Isabela informuje Rafaela, że ​​spodziewa się jego dziecka. Mężczyzna zapewnia, że będzie ją wspierał i stanie na wysokości zadania uznając dziecko. César prosi Fernandę o odnalezienie dokumentów dotyczących ziem, które ukradł Octavio. Kiedy Octavio widzi, że pakowalnia jest zamykana, traci kontrolę. Rafael uspokaja ojca i mówi, że ​​potrzebuje człowieka, który zadba o jego interesy.


Rafael prosi Isabelę o czas na przyswojenie sobie wiadomości, że zostanie ojcem. Isabela wyznaje Rigobertowi, że oszukała Rafaela swoją ciążą. Rigoberto odpowiada, że nie pozwoli, aby wyśmiewano jego przyjaciela. Jest skłonny powiedzieć prawdę, ale Isabela zabrania tego, szantażując go.David radzi Rafaelowi, aby powiedział Fernandzie, że Isabela spodziewa się jego dziecka. Isabela rozmawia z Fernandą.


Emisja w czwartek 5 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
599 wyświetleń0 komentarzy

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page