top of page

"Bezduszna" – Odcinek 6: Octavio zamyka Fernandę w chłodni

W 6. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio rozkazuje zamknąć Fernandę w chłodni. Wkrótce odkrywa, że kobieta była żoną Santiaga. Emisja 24 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 6:


Rafael widząc, że Fernanda wygrywa kolejny wyścig konny, wyzywa ją na pojedynek. Zapewnia, że jeśli przegra, to zapłaci jej sporą sumę pieniędzy, a jeśli wygra, to chce od niej buziaka. Octavio dochodzi do wnisoku, że kobieta, która zdewastowała pakowalnię, to ta sama, która skrzywdził przed trzema laty. Julia wraz z rodziną przyjeżdza na hacjendę Octavia.


Octavio wydaje rozkaz zatrzymania Fernandy oraz zamknięcia jej w paczkowalni. Wkrótce każe umieścić ją w chłodni, w której przetrzymywane jest mięso. Isabel wyznaje Rafaelowi, że boi się iż ojciec nie zaakceptuje ich ślubu. Fernanda nie wierzy, że Santiago sprzedał swoje ziemię, ponieważ nigdy nie było między nimi żadnych tajemnic.Octavio chce dowiedzieć się więcej o Fernandzie. Wkrótce odkrywa, że była ona żoną Santiaga.


Emisja w poniedziałek 24 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


2146 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page