top of page

"Bezduszna" – Odcinek 60: "Nie rozwiodę się"

W 60. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda dowiaduje się, że Isabela spodziewa się dziecka Rafaela. Stanowczo zapewnia rywalkę, że nie rozwiedzie się z tego powodu z mężem. Julia prosi Isabelę, aby naprawdę zaszła w ciażę. Emisja 6 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 60:


Dowiedziawszy się, że Fernanda i César są odpowiedzialni za zamknięcie pakowalni, Juana i Luis zapewniają ich, że jeśli firma Octavio zostanie zamknięta, wiele osób straci pracę. Isabela nie ma możliwości wyjawienia prawdy Fernandzie. Dowiedziawszy się, że Isabela spodziewa się dziecka Rafaela, Fernanda wyjaśnia, że ​​pozostanie z nim w związku małżeńskim, a dziecko będzie dorastało ze wszystkimi prawami wynikającymi z przynalezności do rodziny Toscano.


Rosalina potwierdza Luisowi, że jest w ciąży. César dowieduje się, że Isabela spodziewa się dziecka Rafaela. Zapewnia Fernandę, że pokrzyżuje to jej plany, ale ona wyjaśnia, że ​​pozostanie żoną syna Octavia.Octavio ostrzega Julię, że jeśli Isabela nie zajdzie w ciążę, skończy to się dla nich bardzo źle.


Emisja w piątek 6 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
1113 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page