top of page

"Bezduszna" – Odcinek 62: "Od teraz wszystko się zmieni"

W 62. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda znajduje słaby punkt Octavia i postanawia obrócić go na swoją korzyść. Leticia żąda, aby Isabela zachowała przy Fernandzie dyskrecję w sprawie swojej ciąży. Emisja 10 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 62:


Julia i Isabela zaskakują Leticię, pokazując jej zakupy pierwszych ubranek dla dziecka. Leticia czuje się z tym niekomfortowo i prosi je, aby uszanowały Fernandę. Octavio usuwa Tsubakiego z drogi i bardzo dobrze nagradza Carmela. Fernanda pokazuje Césarowi kupioną dla siebie broń, którą chce się bronić przed Octaviem. Wyznaje, że odkryła, jak ją podglądał, gdy brała kąpiel. Isabela w dalszym ciągu wykorzystuje Rigoberta, aby zajść w ciążę.


Octavio informuje Leticię, że kandyduje na kolejnego burmistrza Ichámal. Fernandzie udaje się wejść do biura Octavia, ale zostaje nakryta przez Carmela, który zapewnia ją, że w biurze jego szefa nie mogą przebywać ani żywi, ani umarli. Fernanda zapewnia Octavio, że pozna ją taką, jaka jest naprawdę. Chcąc zapomnieć o nieporozumieniach, Octavio próbuje ją pocałować, ale ona tego unika.Rigoberto znajduje Mary w barze Flor i nie waha się pośpieszyć jej z ratunkiem.


Emisja we wtorek 10 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
1490 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page