top of page

"Bezduszna" – Odcinek 63: Fernanda staje się zazdrosna o Brendę

W 63. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda widzi Rafaela i Brendę trzymających się za ręce. Nie potrafi ukryć swojej zazdrość. Rafaelowi nie podoba się, że Octavio kandyduje na burmistrza. Emisja 11 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 63:


Dowiedziawszy się, dlaczego Piero opuścił Marię, Rigoberto postanawia poszukać chłopaka, aby dać mu znać, że Mary nie jest sama i zawsze może liczyć na jego pomoc. Brenda przeprasza Rafaela. Fernanda postanawia zaskoczyć Rafaela w miasteczku. Prosi Leticię o pozwolenie na zabranie jej przez jednego z pracowników hacjendy. Octavio podsłuchuje ich rozmowę i uprzejmie proponuje, że ją podwiezie.


Fernanda zastaje obejmujących się Rafaela i Brendę, co bardzo ją denerwuje. Julia prześladuje Isabelę na oczach Leticii. Fernanda wyraża swoją zazdrość Rafaelowi po tym, jak zastała go z Brendą, trzymających się za ręce. Octavio wyznaje Rafaelowi i Fernandzie, że będzie kandydował na burmistrza Ichámalu. Rafaelowi nie podoba się ten pomysł, gdyż on i Fernanda zamierzają wspierać Davida.Fernanda otrzymuje wiadomość od Césara, a Rafael chce wiedzieć, w jakim celu mężczyzna kontaktuje się z jego żoną.


Emisja w środę 11 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
950 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page