top of page

"Bezduszna" – Odcinek 64: Angela zapowiada walkę o Rigoberta

W 64. odcinku telenoweli "Bezduszna": Angela wyznaje Isabeli, że jest zakochana w Rigobercie i przysięga, że nie pozwoli wyrządzać mu więcej krzywdy. Octavio zostaje przyłapany na podglądaniu Fernandy. Emisja 12 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 64:


Rafael usuwa plomby z pakowalni swojego ojca. Brenda wprawia Fernandę w niezręczną sytuację, gdy pyta ją, czy jest w ciąży. Ángela wraca do Ichámal i wyznaje Isabeli, że nie pozwoli jej naśmiewać się z Rigoberta, ponieważ jest w nim zakochana. Ostrzega przyjaciółkę, że będzie walczyć o jego miłość. Fernanda prosi Césara, aby nie wysyłał jej wiadomości, ponieważ wpędza ją to w kłopoty z Rafaelem.


Isabela próbuje zwrócić na siebie uwagę Rafaela rzekomą ciążą, ten jednak zapewnia ją, że jako ojciec weźmie odpowiedzialność, ona jednak musi zrozumieć, że ma żonę i nie może jej zaniedbywać. Obiecuje zapewnić jej dom i alimenty, aby niczego im nie brakowało.Octavio nie waha się podglądać Fernandy, gdy widzi ją w kostiumie kąpielowym. Wkróce sam zostaje nakryty przez Julię,


Emisja w czwartek 12 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
902 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page