top of page

"Bezduszna" – Odcinek 69: Groźba poronienia

W 69. odcinku telenoweli "Bezduszna": Isabela ma problemy z dotrzymaniem ciąży, lekarz nakazuje jej całkowity odpoczynek. Fernanda zgadza się współpracować z Octaviem. Emisja 19 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 69:


Octavio zostaje ponownie zaatakowany kolejną wiadomością napisaną w pakowalni. Germán zapewnia go, że ta sytuacja może mieć wpływ na jego kampanię i biznes. Fernanda zapewnia Rafaela, że ​​denerwuje ją to, że Isabela wykorzystuje syna jako pretekst, aby się do niego zbliżyć. Fernanda przybywa do pakowalni, aby poinformować Octavio, że zgadza się z nim współpracować, ale pod pewnymi warunkami.


Rafael informuje Octavia o śmierci Alberto. Rigoberto mówi Isabeli, że w dniu, w którym opuszczą hacjendę, zabierą ze sobą jego ojca. Rafael uważa, że ​​César ponosi winę za atak na ojca w pakowalni. Konfrontuje się z nim i prosi, aby zostawił ich w spokoju. Octavio cieszy się, że wszystko idzie zgodnie z planem.Isabela krwawi podczas swojego pobytu na hacjendzie. Lekarz informuje Leticię i Julię, że groziła jej utrata dziecka, więc musi odpoczywać. Leticia podejmuje decyzję, że Isabela pozostanie z nimi i zamieszka w El Primor.


Emisja w czwartek 19 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
983 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page