top of page

"Bezduszna" – Odcinek 7: Skradziony pocałunek

W 7. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael i Fernanda stają na przeciw sobie w wyścigu konnym. Julia uwodzi Octavia i oboje oddają się namietności. Po wszystkim mężczyzna wręcza jej czek. Emisja 25 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 7:


Rafael wykorzystuje fakt, że jego ojciec jest na hacjendzie, aby poinformować go o zamierze poślubienia Isabel. Octavio denerwuje się słysząc te rewelację i wdaje się w ostrą wymianę zdań z synem. Julia próbuje uspokoić Octavia pocałunkiem. Fernanda udaje się na spotkanie z Juaną i Luisem.


Angela nakrywa Isabęlę w łóżku z Rigobertem. Isabela wyznaje Angeli, że mężczyzna jesr dla niej kimś wyjątkowym. Nie może być jednak z nim, ponieważ jest biedny. Octavio nie potrafi oprzeć się wdziękom Julii i oboje oddają się namiętności. Fernanda i Rafael ścigają się w wyścigu konnym.Fernanda przegrywa zawody. Rafael żąda, aby spełniła zakład. Kiedy ona ma zamiar pocałować go w policzek, Rafael odwraca się i kradnie jej pocałunek w usta.


Emisja we wtorek 25 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


1685 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page