top of page

"Bezduszna" – Odcinek 70: Stare grzechy mają długie cienie

W 70. odcinku telenoweli "Bezduszna": German dowiaduje się od Fernandy, że Octavio jest właścicielem jego majątku. Martina poznaje przeszłość Clary. Emisja 20 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 70:


Leticia informuje Octavia, że Isabela niemal poroniła, więc zdecydowała się pozwolić jej zostać w El Primor. Octavio mówi Fernandzie, że jego zdaniem byłoby wygodnie, gdyby Brenda spędziła kilka dni w hacjendzie. Luis staje się zazdrosny, gdy widzi, że Miriam i César zbliżyli się do siebie. Leticia informuje Fernandę, że Isabela doznała krwawienia i lekarz zalecił jej odpoczynek.


Octavio powstrzymuje Julię i żąda, aby nie kwestionowała decyzji rodziny Toscano. Octavio zapewnia Isabelę, że nie ma już potrzeby udawać i daje do zrozumienia, że ​​teraz przekroczyła jego oczekiwania. Prosi ją o dyskrecję, a Rafael stopniowo będzie się do niej zbliżał. Fernanda wyjawia Germánowi, że Octavio jest właścicielem jego majątku. German konfrontuje się z nim, gdy dowiaduje się, że przyjaciel odebrał mu dziedzictwo.Martina odkrywa przeszłość Clary. Tymczasem David jplanuje poprosić Clarę o rękę.


Emisja w piątek 20 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
1619 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page