top of page

"Bezduszna" – Odcinek 71: "Jesteś częścią rodziny"

W 71. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio serdecznie przyjmuje Brendę i prosi, aby została kilka dni na hacjendzie. Fernanda rozmawia z Brendą o jej przyjaźni z Rafaelem. Emisja 23 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 71:


Fernanda znajduje listę osób, od których Octavio rzekomo kupił ziemię pod budowę pakowalni. Po dochodzeniu odkrywa, że ​​większość z nich zginęła tragicznie. Informuje o tym Juanę i Luisa, a oni przyłączają się do niej w jej planie zemsty. Octavio wmawia Germánowi, że kupił „Los laureles”, aby dać je swojemu wnukowi.


Octavio wykorzystuje intymne spotkanie z Julią, by poinformować ją, że teraz, gdy urodzi się jego wnuk, zwróci jej hacjendę. Julia nie ma więc już żadnych oporów, aby go zadowolić. Ángela dowiaduje się, że Isabela spodziewa się dziecka Rigoberta. Po śmierci ojca Brenda przyjmuje zaproszenie Octavio i postanawia zostać na kilka dni w Primorze.Fernanda, widząc postawę Brendy wobec Rafaela, prosi ją, aby nie nazywała go swoim aniołem stróżem, bo nim nie jest.


Emisja w poniedziałek 23 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
1581 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page