top of page

"Bezduszna" – Odcinek 72: Ekscytująca przygoda

W 72. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio zaprasza Fernandę na przejażdżkę, aby mogli pobyć razem. Brenda i Fernanda zaprzyjaźniają się. Emisja 24 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 72:


Brenda przeprasza Fernandę za nieporozumienia z Rafaelem i prosi ją, aby nie była zazdrosna, ponieważ nie jest to jej intencją. Jest nawet zdecydowana opuścić ranczohacjendę; jednak Fernanda ją pzatrzymuje i proponuje przyjaźń. Octavio jest pewien, że Fernanda znów będzie jego. Fernanda widząc, że przebywając sam na sam z Octavio może grozić jej niebezpieczeństwo, postanawia zaprosić Sandrę.


Isabela dowiaduje się, że Rafael chce, aby Rigoberto został ojcem chrzestnym jej syna. Jest zdeterminowana, by skończyć z mężczyzną, którego naprawdę kocha. Fernanda otwiera swoje serce przed Brendą. Opowiada jej swoją historię z Santiagiem oraz owszystkich pięknych chwilach, które wpólnie przeżyli, a które zamieniły się w koszmar.Sandra jest gotowa wyjawić Octavio wszystkie plany Fernandy. Brenda stara się poznać powody, dla których matka jej nie kocha.


Emisja we wtorek 24 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
1846 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page