top of page

"Bezduszna" – Odcinek 73: Miłosne wyznanie Cesara

W 73. odcinku telenoweli "Bezduszna": Cesar całuje Fernandę i wyznajej jej miłość. Octavio zostaje zaatakowany przez lokalne media i uważa, że to sprawka Davida. Emisja 25 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 73:


Miriam dowiaduje się, że Luis podarował Rosalinie pierścionek zaręczynowy. Prosi ją o przebaczenie za to, że nie dotrzymała słowa jako mężczyzna. Octavio czuje się zdradzony przez Rafaela, gdyż nie okazał on swojej lojalności. Jest pewien, że Fernanda nigdy go nie zdradzi. Viviana przybywa do „El Primor” gotowa zażądać od Brendy części spadku. Korzystając z okazji, wyjawia powody, przez które nie potrafi jej pokochać.


Fernanda widząc agresję, jakiej doświadcza Brenda. Ne waha się jej bronić. Fernandzie śni się koszmar dotyczący Octavia. César nie może się powstrzymać przed pocałowaniem Fernandy i wyznaniem jej swojego uczucia. Ona postanawia odejść. Julia prosi Isabelę, aby przekonała Ángelę, że dziecko, którego się spodziewa, to rzeczywiście dziecko Rafaela.Juana ma pewną przestrogę dla Fernandy.


Emisja w środę 25 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
1849 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page