top of page

"Bezduszna" – Odcinek 75: Walka o mężczyznę

W 75. odcinku telenoweli "Bezduszna": Isabela i Angela kłócą się o Rigoberta. Carmelo napada na Cesara. Emisja 27 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 75:


Cesar mówi Miriam, że Fernanda nie chce już jego pomocy w zemście na Octaviu. Rosalina cierpi na silne bóle brzucha. Cesar Franco szuka dowodów przeciwko Octavio, w tym celu udaje się na hacjendę Los Laureles. Rafael słyszy kłótnie Isabeli i Angelii.Cesar zostaje postrzelony przez Carmela.


Emisja w piątek 27 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
955 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page