top of page

"Bezduszna" – Odcinek 79: Wyjść na bohatera

W 79. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio ogłasza, że przekaże dawną hacjendę Germana Isabeli i swojemu wnukowi. Emisja 2 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 79:


Octavio ogłasza wszystkim, że hacjenda Los Laureles będzie należeć do Isabeli i jego wnuka. Mari spotyka Piera i mówi mu, że jej związek z Gabrielem dobiegł końca. Rosalina postanawia nie wychodzić za Luisa. Wyznaje, że jest zakochana w innym mężczyźnie.Emisja w czwartek 2 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
2791 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page