top of page

"Bezduszna" – Odcinek 8: Fernanda uderza Rafaela

W 8. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda oskarża Rafaela o oszustwo. Wkrótce ponownie mają się ze sobą zmierzyć. Octavio obserwuje Fernandę z ukrycia, ale ona dostrzega, że jest przez niego śledzona. Emisja 26 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 8:


Fernanda policzkuje Rafaela, po tym, gdy mężczyzna skradł jej pocałunek. Rafael wyznaje Davidowi, że żałuje swojego zachowania. Fernanda odkrywa, że jej koń został zraniony, aby ją skrzywdzić podczas zawodów, a w konsekwencji nie pozwolic jej wygrać.


Postanawia stawić czoła Rafaelowi. Wyznaje, że lubi wygrywać w uczciwy sposób i prosi o rewanż. Julia prosi Germana o rozwód. Carmelo uderza Juanę w głowę. Fernanda zdaje sobie sprawę, że Octavio ją śledzi. Nie waha się z nim skonfrontować. On jednak udaje dobrego człowieka i składa jej propozycję biznesową.Octavio ogląda zdjęcia Fernandy. Wyznaje przed sobą, że jej pragnie.


Emisja w środę 26 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


1556 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page