top of page

"Bezduszna" – Odcinek 80: Zginąć od własnej broni

W 80. odcinku telenoweli "Bezduszna": Cesar wysyła do stacji telewizyjnej kompromitujące nagranie, na którym Octavio i Julia przyznają się do bycia kochankami. Emisja 3 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 80:


Viviana pojawia sie na hacjendzie El Primor. Octavio proponuje jej odkupienie akcji Megasuper. Candela wyjawia Luisowi i Erasmo, że Miriam nie może mieć dzieci. Cesar zdradza Fernandzie, ze ma nagranie Julii i Octavia. Mariano wyznaje przed mediami, że Clara pracowała w przeszłości, jako prostytutka. Clara przyznaje Davidowi, że to prawda. Próbuje się tłumaczyć, ale mężczyzna nie chce jej słuchać.


Leticia podejrzewa, że Octavio chce zostać burmistrzem, aby spędzać więcej czasu ze swoją kochanką. Fernanda oskarża Octavia o ujawnienie przeszłości Clary. Rafael jest zły na Fernandę za bronienie Clary. Fernanda zapewnia, że nie przestanie jej pomagać. Martina i Julia postanawiają zdyskredytować wszystkie kobiety z rancza Nowy Świt. Octavio namawia Rafaela do rozwodu z Fernandą.Cesar przekazuje stacji telewizyjnej nagranie Julii i Octavia, na którym wyznają, że są kochankami od wielu lat.


Emisja w piątek 3 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4887 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page