top of page

"Bezduszna" – Odcinek 81: Prawda, która boli

W 81. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rigoberto wyznaje Rafaelowi, że jest ojcem dziecka, którego spodziewa się Isabela. Między mężczyznami dochodzi do bójki. Emisja 6 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 81:


Rigoberto zarzuca Davidowi, że jest niedojrzały i powinien pomyśleć o tym, jak trudne było życie Clary. Fernanda kłóci się z Rafaelem na temat Clary i postanawia spędzić noc na ranczu Nowy Świt. Martina, Julia i inne kobiety udają się z lokalnymi reporterami do domu Flor, aby zademonstrować i zażądać od władz zamknięcia domu publicznego. Flor mówi kobietom, że ich mężowie byli klientami w jej domu uciech. Rafael jest zazdrosny o Césara i ponownie kłóci się z Fernandą.


Rigoberto i Isidoro finalizują swój plan kradzieży bydła Octavia jeszcze tej samej nocy. Rigoberto mówi Isabeli, że mogą razem uciec, ale ona odmawia, mówiąc, że potrzebuje luksusów, których on jej nie zapewni. Rigoberto wyznaje więc Rafaelowi całą prawdę, że on i Isabela są kochankami, a dziecko, którego się spodziewa jest jego. Między mężczyznami wywiązuje się bójka. Carmelo żegna się z Leticią, mówiąc jej, że tylko ona wzbudza w nim dobre uczucia. Rafael mówi Fernandzie, że kocha ją bardziej niż kogokolwiek innego.Pracownik Octavia zauważa złodziei na hacjendzie i ostrzega właściciela. Octavio i Rafael uzbrojeni zbierają robotników, aby ruszyć w pogoń za bandytami. Octavio strzela do Rigoberta, ten ranny upada z konia.


Emisja w poniedziałek 6 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
5981 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page