top of page

"Bezduszna" – Odcinek 82: Śmierć Rigoberta

W 82. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rigoberto zostaje ranny podczas ataku na hacjendę i umiera w ramionach Carmela. Isabela jest zdruzgotana śmiercią ukochanego, co bardzo zagraża jej ciąży. Emisja 7 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 82:


Rigoberto zostaje ranny podczas ataku na El primor. Carmelo widzi rannego człowieka na ziemi, po chwili uświadamia sobie, że to jego syn. Martina zarzuca Davidowi, że jest największym nieudacznikiem. Erasmo mówi Candeli, że chce się z nią ożenić. Kobieta nie przyjmuje tej propozycji z entuzjazmem. Isabela idzie do pokoju Rigoberta, gdzie niszczy ich wspólne zdjęcie.


Carmelo prosi umierającego Rigoberta, aby wybaczył mu to, że nie był dla niego dobrym ojcem. Rigoberto w ostatnich słowach mówi Isabeli, że żałuje iż się w niej zakochał, prosi ją o zaopiekowanie się ich dzieckiem i umiera. Carmelo oskarża Isabelę o śmierć Rigoberta. Isabela zaczyna krwawić.Carmelo klęka przed Leticią i Rafaelem, prosząc ich o przebaczenie Rigoberto, aby mógł odpocząć w pokoju. Lekarz mówi Germánowi i Isabeli, że tym razem naprawdę może stracić dziecko. Fernanda i Rafael mówią sobie, jak bardzo się kochają. Octavio dowiaduje się z mediów, że David wygrał wybory.


Emisja we wtorek 7 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
5894 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page