top of page

"Bezduszna" – Odcinek 84: Octavio wmawia Rafaelowi, że Fernanda jest kochanką Cesara

W 84. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio pokazuje Rafaelowi zdjęcia Fernandy całującej Cesara. Fernanda próbuje to wytłumaczyć Rafaelowi, ale on wyrzuca ją z hacjendy. Emisja 9 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 84:


Sandra mówi Octavio, że Juana przejrzała jej zdradę. Octavio podtrzymuje farsę, że chce współpracować z Davidem. Sandra opuszcza ranczo Nowy Świt. Octavio nadal odczuwa ból w ramieniu. Brenda mówi Octavio, że Rada musi go zatwierdzić, zanim będzie mógł kupić udziały w swojej firmie. Octavio chwyta Fernandę za ręce i pyta ją, czy czuje to samo co on.


Isidoro daje Carmelo pieniądze, które były dla Rigoberto. Octavio nakazuje Carmelo pozbyć się Sandry. Julia w dalszym ciągu nalega, aby Octavio pozwolił jej zostać i dał jej pieniądze. David wyznaje, że w jego sercu jest jeszcze miejsce dla Clary. Julia daje Octavio zdjęcia Fernandy i Césara. Flor mówi Césarowi, że to Isidoro zorganizował kradzież bydła Octavia. Octavio wpada we wściekłość, gdy wierzy, że Fernanda ma romans z Césarem. Obiecuje Carmelo, że zakończy jej małżeństwo z Rafaelem i będzie jego.Octavio chce wsadzić Cesara do więzienia za rzekome bycie przywódcą złodziei bydła. Octavio mówi Rafaelowi, że Fernanda jest kochanką Césara i pokazuje mu zdjęcia.


Emisja w czwartek 9 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4681 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page