top of page

"Bezduszna" – Odcinek 85: Zerwanie

W 85. odcinku telenoweli "Bezduszna": Carmelo zabija Sandrę na rozkaz Octavia. Rafael wyrzuca Fernandę z hacjendy. Emisja 10 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 85:


Octavio daje Rafaelowi zdjęcia, które zrobił Piero. Zapewnia syna, że Fernanda jest kochanką Cesara. Antonio w tajemnicy mówi Davidowi, że czasami musiał postępować wbrew swojej woli. Fernanda mówi Césarowi, że Octavio obwinia go o kradzież z hacjendy. Octavio przekazuje Antoniowi duzą sumę pieniędzy, aby ten aresztował Cesara.


Carmelo zabija Sandrę na rozkaz Octavia. Rafael zaskakuje razem Fernandę i Césara i oskarża ją o bycie jego kochanką, ona broni się bezskutecznie. Już w „El Primor” Rafael wyrzuca ją z domu i mówi, że nie chce jej więcej widzieć. Fernanda prosi Octavio, aby towarzyszył jej w spotkaniu z Brendą w stolicy, na co ten chętnie się zgadza. César próbuje nakłonić Carmela, aby opowiedział mu o zbrodniach Octavio, ale bezskutecznie. Fernanda i Octavio przybywają do stolicy, w hotelu spieszy się z prośbą o osobne pokoje na osobnych piętrach. Po kolacji nalega, aby towarzyszył jej do jej pokoju, kiedy w holu spotykają Brendę i Juanę.Luis ostrzega Césara, że ​​wkrótce zostanie aresztowany przez policję. Octavio przybywa na ranczo Nowy Świt, bierze Fernandę za ręce i mówi, że jest zmęczony jej zabawami. Fernanda bezskutecznie próbuje się wyrwać..


Emisja w piątek 10 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3748 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page