top of page

"Bezduszna" – Odcinek 9: Wygrany zakład

W 9. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda wygrywa wyścig, ale Rafael odmawia wywiązania się z zakładu. Fernanda podejmuje więc radykalne kroki. Luis otrzymuje wizytę, która wpędza go w niemałe kłopoty. Emisja 27 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 9:


Isabel udaje się nakłonić Rafaela do przyśpieszenia slubu. Rigoberto zauważa, że jego ojciec jest ranny w plecy. Podejrzewa, że to sprawka Octavia, ale Carmelo temu zaprzecza. Fernanda wygrywa wyścig konny. Żąda od Rafaela wywiązania się z zakładu i oddania konia, ten jednak odmawia.


Rafael w zamian za swojego konia proponuje Fernandzie pieniądze. Wkrótce planuje dać nauczkę Fernandzie. Kiedy Adolfo widzi, ile stracił pieniędzy stawiając na Rafaela, konfrontuje się z nim. Fernanda stawia na swoim i dostaje konia Rafaela.Rafael bierze odpowiedzialność za zaginionego konia. Miriam wraca do domu Luisa.


Emisja w czwartek 27 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


1373 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV